Меню

Розвиваючий килимок Lionelo Agnes

Return to Previous Page
Опис

Опис

Розвиваючий килимок Lionelo Agnes

Килимок Lionelo Agnes- великий, яскравий і красивий килимок-будиночок для дитини з народження. Такий килимок познайомить малюка з формами і квітами, що і забезпечить розвиток його координації рухів і просторових здібностей. Застосування інтенсивних, контрастних кольорів стимулює зір маленького першовідкривача, а, отже, розвиває його уяву і вміння концентруватися.

Килимок теплий, тому ви зможете сміливо використовувати його на підлозі. Безопасний- все надійно кріпиться, матеріали повністю безпечні для дитини. Сторони килимка можна піднімати і опускати, дуги міняти місцями, іграшки переважувати, що дозволить урізноманітнити гри і використовувати килимок максимально довго. Навіть в більш старшому віці будиночок обов’язково буде цікавий дитині.

Особливості та переваги розвиваючого килимка Lionelo Agnes:
2 в 1 – плоский килимок + килимок з будиночком
Розвиває почуття і зорові здібності дитини
Яскраві кольори стимулює зір
Іграшки, брязкальця, прорізувач і безпечне дзеркало в комплекті
Нижня частина килимка виконана з міцного, товстого матеріалу спеціально, що дає відмінну теплоізоляцію
Великий розмір 142x142x45 см
Легке складання і розкладання
Сторони килимка можна піднімати і опускати, а дуги встановлювати в різних конфігураціях, що дозволяє адаптувати простір для дитини, а також вносити зміни, щоб уникнути одноманітності.
Іграшки різних форм і кольорів мають додаткові функції – окремі елементи шарудять при дотику, скриплять, гримлять, шарудять. Додатково додається прорізувач у вигляді гумових підвісок. Крім того, в комплекті є безпечне та гнучке дзеркало.
Розміри моделі:
Вік дитини: 0 +
Розміри і вага в розкладеному вигляді: 142х142х45 см / 1 кг
Розміри і вага в упаковці: 63х10х47,5 см / 1,4 кг

Додатково

Додаткова інформація

Артикул

LO.AG01

Штрихкод

5902581655851

Вага

1,2

Back to top